Hoşgeldin. Soru sormak veya cevaplamak için hemen üye ol.
0 oy
346 kez görüntülendi
ios development kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Aşağıdaki linkten indirdiğim ve Youtube videolarını parse eden bu class'ı kullanmam uygulamam için yayınlanma aşamasında (app review) bir reject nedeni olabilir mi ? Yoksa bir sakıncası olmadan kullanabilir miyim ?

Link: https://github.com/hellozimi/HCYoutubeParser

Bunu sormamın sebebi; hem tecrübenizden yararlanmak,  hem de class'ı hazırlayan kişinin not olarak şöyle bir cümle kurması:
"Warning: This is not approved by the ToC of YouTube. Use at own risk."

Son olarak Youtube videolarını, UIWebview içerisinde iframe ile oynatmayı deneyince, video oynatma kısmındaki işlemlerin çok fazla yavaş ilerlediğini gözlemledim. O yüzden bu classın hızı çok işime yarıyor.
notu ile kapatıldı: lütfen teknik anlamda çözemediğiniz problemlerinizi bu platformda dile getirmeye çalışın. Muğlak sorulardan kaçınalım.

1 cevap

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap

3rd party bir kaynaktan izinsin veri transferi yapmak ve yayınlamak appstore policy'leri ile çelişen bir durum. Belki uygulamanız kabul edilebilir veya hemen red'de edilebilir. Ya da ileride red edilebilir. Uygulama içerisinde her ne sebeple olursa olsun, isterse kullandığınız kaynak herkese açık olsun fark etmez. Bu tarz da 3rd party content kullanımından uzak durun.

tarafından
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Youtube videolarını uygulamalarımızda oynatmak için tavsiye edeceğiniz performans açısından en iyi kullanım sizce nasıl olmalı ?
...