Hoşgeldin. Soru sormak veya cevaplamak için hemen üye ol.
0 oy
521 kez görüntülendi
itunes connect kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi

Gerçekten çok merak ediyorum:
1- Türkçe içerikleri inceleyen Türk bir ekip var mı ?
2- Yeni bir uygulama ile güncelleme arasında review zamanı fark ediyor mu ?
3- Günde kaç uygulama inceleniyor ortalama ?
4- İnternetten okuduklarım kadarıyla 15 gün bekleyenler var ve 15 gün sonunda uygulama 1 saatte inceleniyor. Şaka gibi :D
5- Hafta sonları çalışıyorlar mı ve review times'a hafta sonları dahil ediliyor mu ?
6- Review ekibinin çalışma saatleri nasıl acaba  ve toplam kaç kişiler ? Ya da çinlilere mi yaptırılıyor ?
7- Hızlandırılmış ve ücrete tabii bir review hizmeti var mı ? Expediting an App Review şeklinde bir şey gördüm. Tecrübeniz oldu mu ya da bilginiz var mı ?

1 cevap

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

1-Bildiğim kadarıyla türkçe içerikleri inceleyen bir ekip yok.
2-Güncelleme ve yeni uygulama review'leri için bekleme süreleri değişmiyor.
3-hiç bir fikrim yok ama oldukça çok sanırım.
4-review süreci çok hızlı ilerliyor, in review'e girdikten sonra yarım saat sonra appStore'da yayınlanmaya başlayan uygulama gördüm. uygulama in review'e girene kadar geçen süre, uygulamanıza sıra gelmesi için geçen süre. 15 gün boyunca uygulamayı incelemiyorlar. Ayrıca bu bekleme süresi çok değişken özellikle yıl sonuna doğru daha da uzayabiliyor. minimum 5 maksimum 15 gün beklediğimi bilirim.
5-Hafta sonu inReview'e giren uygulamalar gördüm.
6-hiç bir fikrim yok. ama uygulamalarımın istatistiki kullanım verilerini review aşamalarında genelde takip ederim. Şimdiye kadar ki review'lerin tüm lokasyonları apple'ın silikon vadisindeki merkeziydi. Bölgeden, bölgeye fark ediyormu bilemiyorum.
7-Expedited review eğer uygulamanız veya servislerinizle ilgili kritik bir durum söz konusuysa verilen bir hizmet. Ücret karşılığı değil ancak geçerli bir nedeniniz varsa ve review team tarafından uygun bulunursa veriliyor bu hizmet. Hiç denemedim.

tarafından
Teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz için.
...