Hoşgeldin. Soru sormak veya cevaplamak için hemen üye ol.
0 oy
359 kez görüntülendi
ios developer program kategorisinde tarafından

https://appleid.apple.com/account/manage adresindeki
Payment & Shipping sekmesi altında bizden kredi kartı bilgisi isteniyor acaba bu ne için ? bu bilgiyi girmediğim taktirde de geliştirici hesabında uyarı gösteriyor

1 cevap

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Geliştirici hesabından buraya yönlendirilirsiniz önceden kredi kartı bilgisi girdiyseniz eğer bilgilerde bir sıkıntı varsa update etmenizi ister ya o yüzden yönlendirilirsiniz yada hiç girmemişinizdir her sene Apple ın aldığı 99$ lık ücreti tahsil etmek için girmeniz gerekir geçenlerde bende güncelledim hatta otomatik ödeme talimatı verdim, sonuç olarak girmeniz gereken bir bilgi orası geliştirici hesabınızın sayfası.

tarafından

hocam verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim bu karttan kendi kendine çekim yapmaz demi :)

tarafından
+1

3 yıldır kullanıyorum bahsettiğim yıllık ücret (99$) haricinde bir ücret çekmediler karşınıza zaten otomatik ödeme seçeneği çıkacaktır otomatik ödeme tanımlamazsanız çekmezler ki Apple Developer Program'ın bitmesine 1 ay kala felan sürekli mail atıp hatırlatıyorlar bak öde hadi yoksa lisans gidecek felan diye otomatik ödeme talimatı da verince bak haberin olsun para çekecez istemiyorsan iptal et felan diyorlardır merak etme :)

tarafından

tamamdır hocam çok teşekkür ederim :)

...