Hoşgeldin. Soru sormak veya cevaplamak için hemen üye ol.
0 oy
713 kez görüntülendi
itunes connect kategorisinde tarafından

Uygulamayı gönderirken sitemde adsense reklamlarına yer vereceğim için reklam yayınlıyorum seçeneğini işaretledim daha sonra bir üst maddede 3. şahıslarla ilgili bişey vardı bende google 3. sahıs olarak düşündüm ve işaretledim red mesajında şöyle bişey eklemişler

Next Steps

Please demonstrate your relationship with any third-party brand owners represented in your app.

Nasıl bir açıklama yapmam gerekiyor ?

1 cevap

0 oy
tarafından

content-rights seçeneğini mi işaretledin acaba???

şöyle bir şey sorulur o seçenekde;

"Does your app contain display or access third-party content?"

Eğer öyleyse,
O seçeneğin reklam yayınlamakla bir ilgisi yok bilesin.

Uygulamada başka bir kişi veya kuruma ait bir içerik yayınladığını beyan etmek için kullanılan bir seçenektir o.

Onlarda sana doğal bu bahsettiğin içeriğe ait kullanım haklarının neler olduğunu sormuşlar.

Bir önceki sorununda, yani uygulamanın red edilmesi durumuda muhtemelen bununla alakalıdır.

Bir önceki sorunu kapatıyorum.

tarafından

hocam yeni bir build üretip gönderdim ama o dedğim seçeneği işaretleme çıkmadı kaldıramadım yani 3. taraf kısmını
adamlar tekrar şöyle bişey yazmışlar Hello,

Thank you for your resubmission.
Please demonstrate your relationship with any third-party brand owners represented in your app so we continue with our review.

Guideline 4.1 - Design - Copycats

Your app or its metadata appears to contain potentially misleading content. Specifically, your app includes content that resembles Karadeniz Bebe without the necessary authorization.

Please see attached screenshots for details.

Next Steps

Please demonstrate your relationship with any third-party brand owners represented in your app.

Best regards,

App Store Review

sizce nasıl bir cümle yazmalıyım ? ne desem anlaşılabilirim
not sitede google reklamları yayınlanacak

...