Hoşgeldin. Soru sormak veya cevaplamak için hemen üye ol.
0 oy
1.2k kez görüntülendi
ios development kategorisinde tarafından

Xcode 9.4.1 yüklü sistemde. Uygulamayı güncelleyip App store upload ve verify aşamalarında bu hata çıkıyor. 24 saattir arama yaptım, ama bir çözüm bılamadım.
itunesconnect üzerinden developer hesabımla giriş yapıyorum sorun olmuyor ama uygulaa göndermek isteyince : No accounts with iTunes Connect access have been found for the team hatası çıkıyor. Akla zarar bir durum. Kaldı öyle proje ortada.

aynı sorunu yaşayan var mı? çözüm önerisi olan?

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Daha önce karşılaşmadığım bir problem. Hatayı aratınca stackoverflow'da bi girdiye rastladım. Xcode'u restart edince çözüldü filan yazan olmuş.
Application loader kullanarak uygulamayı upload edebilmiş birisi de.
Bunları denedin mi?

tarafından

Teşekkürler üstadım. Denedim. Ama hiç çözüm olmadı. App. Loaader ile giriş yapmak isteyince app-spesific password kullan diyerek giriş yapmama engel oldu sistem. Safari üzerindenApple ID ile giriş yaptım ve Security bölümünde app spesific pass oluşturdum. Ancak App. Loader ile yine giriş yapmadı. Developer hesabımla giriş yaptırmadı.

Arama sonuçlarındaki her yolu denedim. Apple Support’a email yazdım ama tatildeler sanırım:) Geri dönmediler. Developer hesabımda bir sorun var mı diye merak ettim. Reject vs gibi. Safari ile itunesconnect’e başarıyla bağlandım.

Sistemi tamamen sildim. macOS son versiyonu indirdim. Üzerine hiçbir şey kurmadan sadece XCode yükledim. Sonuş yine aynı oldu.

Son olarak bütün sertifikaları silip yeniden oluşturdum, o da ile yaramadı. Öyle kaldım ortada :(

tarafından

way arkadaş. :(

tarafından

bir de yeni bir apple id oluşturmayı denedim. formu doldurdum ancak şu hata mesajı çıkıyor:
Your account cannot be created at this time.

Acaba Apple sistemlerinde mi sorun var diye düşündüm. Şu siteye gürp baktım:
http://developer.apple.com/system-status/

tarafından

system-status'a gözükmese de bir problem var demek ki.

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap

Sorunu çözdüm. Elhamdulillah. Şu adımları izledim:

• Farklı bir Apple ID oluşturdum. Gmail hesabımı kullandım. Diğer servisleri kabul etmedi.
  • Eski Apple ID ile itunesconnect’e giriş yaptım. Users and Roles bölümüne girdim.
  • Yeni kullanıcı ekledim. Oluşturduğum yeni Apple ID’yi tanımladım.
  • Xcode programındaki ayarlarda Accounts bölümünden eski apple id hesabını sildim. Yeni apple ile ile giriş yaptım.

Ve mutlu son.

...