Hoşgeldin. Soru sormak veya cevaplamak için hemen üye ol.
0 oy
203 kez görüntülendi
genel kategorisinde tarafından

Merhabalar,

Geliştirdiğim uygulamaya podcast oynatıcısı eklemek istiyorum AVFoundation kit ile bu yapıyı ve oynatıcı ekranını hazırladım podcastleri burada caldırabiliyorum. Ancak ios'un kendi müzik uygulaması ya da spotify ve youtube app'deki gibi bir mini oynatıcı hazırlamak istiyorum. bu oynatıcı kullanıcı diger ekranlardayken ekranın alt kısminda görünecek ve dokunulduğunda ana oynatıcıya gidecek. Mini oynatıcı örneği de burada. Bir kaç örnek araştırdım ama ciddi bir tutorial ya da music spotify vs clone'u bulamadım. Popup vs ufak denemeler yaptım ancak ise yarar bir sonuç ortaya çıkmadı.

Daha önce benzer bir uygulama ekranı hazırlamış ya da örnek gösterebilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Herkese iyi çalışmalar.

1 cevap

0 oy
tarafından

Custom bir xib hazırlayıp, bunun içinde tüm avplayer işlemlerini eklersen stabil hale gelen xib yani custom viewını, view hiyerarşinde en üste eklersen sorun yaşayacağını sanmıyorum. Örnek, viewcontrolerin bir tab bar içindeyse sen custom player xib yi tab bar controlera hemen tab barın üstüne ekleyebilirsin.

...