Hoşgeldin. Soru sormak veya cevaplamak için hemen üye ol.
0 oy
534 kez görüntülendi
ios development kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi

Oluşturduğum arşiv dosyasını seçip validate dedikten sonra şu şekilde bir mesaj çıkıyor:

http://i.hizliresim.com/o9QPyb.jpg

"iTunes Store operation succeeded with a warning. The resulting API analysis file is too large. We were unable to validate your API usage prior to delivery. This is just an informational message."

** Xcode 7.0.1 kullanıyorum. Xcode 6.4'te böyle bir mesaj almamıştım. Uygulamamı, Xcode 7 ile Swift 2'ye uyarladıktan sonra böyle oldu. 

Siz bu tarz bir mesajla karşılaştınız mı ? Endişeye mahal var mıdır acaba :) ? Ne yapmak lazım. Böylece göndereyim mi sizce ?

1 cevap

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

yok bende ilk defa gördüm bu mesajı. stack'da baktım bir iki benzer yönde soruya endişelenmeye gerek olmadığını söyleyenler olmuş ama bilemiyorum.

tarafından
Sağolun. Ben çaresiz gönderdim o şekilde iTunes Store'a. Artık bekeleyip göreceğim bakalım. Ne olacak. Bir de uygulama paket boyutu da inanılmaz fazlaydı. Eskiden toplam 54MB tutuyordu archive dosyası. Şimdi bu yeni app thinning bitcode hikayeleri sebebiyle toplam 210MB oldu.
tarafından
Uygulamanın yayınlanma boyutu eskiden 28 MB idi. Şimdi bu appthinnig ve bitcode sayesinde 18MB oldu. Uğraştığıma değdi yani :)

Sorun da çıkmadı, iTunes Store review esnasında.
tarafından
bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
tarafından
Ben teşekkür ederim yardımlarınız için. Sayenizde çok şey öğrendim.
...