Hoşgeldin. Soru sormak veya cevaplamak için hemen üye ol.

Android ve Windows Phone Uygulama Geliştirme Hakkında

0 oy
90 kez görüntülendi
17, Kasım, 2015 genel kategorisinde burhanaksendir tarafından soruldu
Üstadım merhaba,
Android ve Windows Phone ile ilgili deneyimleriniz var mı? Eğer varsa bu konularla ilgili de forumda bölüm açsanız da istifade etsek.

Teşekkür ederim,

1 cevap

+1 oy
17, Kasım, 2015 yasin tarafından cevaplandı
17, Kasım, 2015 burhanaksendir tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap

maalesef android ve windows phone hakkında hiç deneyimim yok. Ama forum içerisinde bu konuları kapsayacak ayrı bir bölümü açabilirmiyim mevcut ios soru ve cavaplarını etkilemeden bilemiyorum. Kullanmış olduğum soru-cevap sistemi buna müsaitmi açıkçası tam olarak bilemiyorum. Bir incelemem lazım. Ayrıca android ve windows phone hakkında bölüm açarsam, bu bölümün moderasyonu baya bir zamanımı alabilir. ilgilenebilirmiyim bilemedim şimdi. ama bir düşüneyim eğer sizlerin bu konular hakkında paylaşabileceğiniz şeyler varsa açarız bir şekilde.

17, Kasım, 2015 burhanaksendir tarafından yorumlandı
Anladım. Sağolun üstadım. Eğer mümkünatı varsa ve size de çok iş çıkarmayacaksa, şahsen ben Android ve Windows Phone ile de uygulama geliştirmek için uğraşıyorum. Android hakkında orta derece deneyimim var. Windows Phone için hiç yok :)  Bu iki platform için de burayı takip eden, veya edecek deneyimli kişilerin bilgilerinden istifade etmek güzel olurdu.
...